Titles you rated
OculusRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0- CrossfireRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
ScourgeRated ★ 3.0
AutopsyRated ★ 3.0
Black SheepRated ★ 3.0
Unholy WomenRated ★ 1.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 3.0
GhastlyRated ★ 3.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0