Movies
Ratings
233
Ice AgeRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0