Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 4.5