Movies
Ratings
171
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 0.5
The WolverineRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 1.0
The ThingRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 0.5
Happy Death DayRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.5