Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0