Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0