Movies
Ratings
352
Apt PupilRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.0
The InternRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0