Titles you rated
The WolverineRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0