Titles you rated
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 4.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.0