Movies
Ratings
189
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0