Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0