Movies
Ratings
206
PrisonersRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0