Movies
Ratings
154
A Man Called OveRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
RinguRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Midsummer's EquationRated ★ 4.0