Series
Ratings
53
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
MRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5