Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0