Movies
Ratings
114
Modern BoyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.5
QuickRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.5