Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 5.0