Titles you rated
The SandRated ★ 0.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
The ExorcistRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5