Series
Ratings
16
The SimpsonsRated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0