Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
FelonRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5