Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0