Movies
Ratings
88
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
CountersRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0