Titles you rated
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.5- 太陽と海の教室Rated ★ 2.5
ShirobakoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5