Movies
Ratings
267
La La LandRated ★ 2.5
RentRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5