Movies
Ratings
1115
Finding ForresterRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Crimson RiversRated ★ 3.5
From HellRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
The I InsideRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Taxi 3Rated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 3.5