Series
Ratings
34
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Joseon ExorcistRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. BogusRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.5- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.0
- Battle of TonguesRated ★ 3.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
MRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5