Series
Ratings
217
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 5.0- 정의의 아군Rated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0