Series
Ratings
33
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 절망을 이기는 철학 제자백가Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5