Movies
Ratings
59
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Winnie the PoohRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0