Movies
Ratings
12
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0