Series
Ratings
161
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Andor Season 2Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5