Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Baby Beside MeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0