Titles you rated
EmmaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 5.0