Movies
Ratings
212
The CobblerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0