Movies
Ratings
251
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
CrankRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 2.5