Movies
Ratings
23
Life of PiRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0