Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0