Titles you rated
No TomorrowRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 1.0
PlutoRated ★ 1.0
The Water HorseRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
Deja VuRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 4.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 1.5
Patema InvertedRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Two MoonsRated ★ 1.0
The Iron LadyRated ★ 4.0