Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Dr. Park’s ClinicRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0