Titles you rated
You Call It PassionRated ★ 2.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5