Series
Ratings
131
BootsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0