Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 5.0