Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0