Movies
Ratings
119
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5