Movies
Ratings
81
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Space Jam: A New LegacyRated ★ 4.0