Series
Ratings
44- K for KimbapRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5