Series
Ratings
23
Secret GardenRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0