Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 1.5