Titles you rated
Just DanceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Clean With Passion For NowRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0