Movies
Ratings
165
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5